Jdi na obsah Jdi na menu
 


Silver Fletcher:

Pokud vám taky po dohrání hry ve volné jízdě nepřibylo auto Silver Fletcher, tak si dejte volnou jízdu a dojeďte k majáku (pod OAK Hills), tam bude toto auto stát, vemte ho a uložte hru u Salieriho baru, trádá a auto je v seznamu
Chcete získat závodní auto bez podvodů?
V misi kde odvážíte to Evropanovo auto od mechanika, tak se s ním zastavte ve dvoře za barem, vystupte, nastupte a odvezte ho zpátky na okruh. Po této akci jsem se pokusil otevřít dveře od jiného depa, sice to nešlo, ale když jsem si uložil hru a podíval se do jízdy, bylo jedno ze závodních aut přístupné.
Jak se stát v Extrémní jízdě neviditelný?
Stačí když jedete do takové té garáže naproti Hobokenu. Jsou tam dveře, které tam sice jsou, ale dá se nimi projít. Za nimi je auto. Nasedněte do něj a jezděte po městě tak dlouho dokud se nestanete neviditelný. Zviditelnit se můžete tak, že budete dlouho jezdit obyčejným autem.
Sprosté foto:
V módu Extrémní jízda se musíte se dostat do jihovýchodní části Downtownu, nachází se tam kamión, který exploduje, když vaše rychlost klesne pod 30 (v normální hře Mafia se tam má odehrát atentát na Morella, ale Paulimu se zasekne Thompson a potom musíte utíkat). Když se dostanete dozadu na pláž k vodě, najdete na jednom útesu (nalevo) zajímavou dámu připoutanou ke sloupu a přes její tělo je tabulka CENSORED. Jsou vidět jenom ruce a nohy (samozřejmě neoblečené). Jde o to, co je ukryté za tou tabulkou. A to se dozvíte když budete odvážní a nebudete se bát projít po vodě.
Tip na extrémní jízdu:
V extrémní jízdě se dá zmáknout úkol, ve kterém vás ze tří stran odstřelujou snipeři, velmi jednoduše. Nejdříve kolem sebe zaparkujte několik aut a pak teprve dojděte k chlápkovi s úkolem. Pak dojděte pro odstřelovačku a sejměteje všechny tři. Snipeři budou střílet místo do vás do aut. Úkol najdete v Down Town.
Jak získat 1 000 000 000 dolarů:
V Extrémní jízdě jděte do tunelu v Hobokenu (nesmíte ale získat klíč ze železářství - takže neotevřete dveře v tunelu). Dveře se v tunelu nacházejí na pravé straně, asi 10 m od vchodu. Na tyto dveře klikněte akčním tlačítkem (dveře se neotevřou.) Nyní spusťte JÍZDU ve Městě a zvolte místo Hoboken. A ejhle - miliarda dolarů je tu !
Zabít Speeda Gonzalese:
V extrémní jízdě když máte zabít Speedyho Gonzalese, tak ještě předtím než aktivujete úkol, zaparkujte auto ke schůdkům, odkud vybíhá Speedy. Ten se zasekne o auto a už není nic jednoduššího než ho párkrát střelit a úkol je splněný !
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Sprosté foto

(Zazs, 22. 7. 2016 14:31)

Žádné sprosté foto tam není !

Návštěva lepší společnosti

(Roman, 13. 9. 2015 12:41)

Jak pan prokurátor zaparkuje to bílý auto silver fletcher,tak zatou zdí je gangser s revolverem,ale stojí a nic nedělá,podle mě na začátku musíte co NEJRYCHLEJI STŘELIT,aby se hýbal.takže když se se bude načítat hra,tak držte pořád klávesnicu I.a když už bude načtená tak zároveň zmáčkněte enter potom dřep a potom střelit.udělejte to v jedné vteřině.to můžete zkusit v misi coura-hotel corleone,aby se vám objevili v 2.a3. tři policajti

Pokuta

(Roman, 13. 9. 2015 12:27)

Když v misi fairplay máte ukrást žlutý auto vedle radnice,tak tam zajeďte a počkejte když tam bude polda v bílým obleku,kraste auto a když vás ten polda uvidí jak kradete,tak na obrazovce se zobrazí pouta a když střelíte,tak se nezobrazí nic,ale chvilku počkejte.na vaší obrazovce dole v rohu na levo se napíše VŠICHNI POLICISTÉ BYLY ALARMOVÁNI!ale na hoře na obrazovce se nobjeví pátrání.tak si vemte to auto a když uvidíte policistu tak naražte trošku do nějakého auta a nahoře na obrazovce se zobrazí POKUTA S PÁTRÁNÍM.tohle můžete zkusit v misích smetánka-lucas berthone/a volební kampaň-návrat do salieriho baru

bezna rutina

(roman, 12. 9. 2015 11:59)

kdyz v salieriho baru se dostanete za neviditelnou zed,tak na levo venku stoji chlap,tak ho zabte.tohle muzete zkusit v misich vsechno nejlepsi(salieris bar)-kdyz se dostanete za neviditelnou zed,tak tam zabte pistoli ridice v aute celeste marquet 500 a shodte to auto ze silnice az dolu.a to znamena ze salieri umrel,ale na obrazovce se mi nic neukazalo/jen tak pro radost(salieris bar)-dostante se za neviditelnou zed a bezde posilnici na pravo,pak rovne a pak na pravo,zabte toho chlapa v pohrebaku a pak rozstrelte pohrebaka,dokud nevybuchne.dobra uroven

sara

(roman, 12. 9. 2015 12:04)

kdyz zabijete saru,tak muzete jit,kam chcete

uprchlik 2

(roman, 12. 9. 2015 11:45)

v tehle urovni musite furt mlatit toho chlapa s palkou,jak ho zabijete,tak seberte palku a bezde se naprahnou za chlapa co ma pistoli,je to velmi tezky.a jak ho zabijete,tak vemte pistoli a muzete postrilet vsechni lidi,co uvidite v postrannich ulickach.ten chlap co jede v aute,tak rychle bezte pred auto a sestrelte toho chlapa,ale do auto nastoupit do auta bohuzel nejde.

omerta

(roman, 12. 9. 2015 11:31)

jak mate pronasledovat auto,ktere veze franka,tak jsem to auto svym autem zabocil do slepe ulicky,zastrelil jsem v tom aute dva detektivy a videlal jsem franka,ale on sedel v aute a jak to auto odjelo bez ridice,tak jsem se mohl projit pres franka a to znamena,ze je mrtvi,ale na obrazovce se mi nic nenapsalo.tak jel za autem,ktery jede bez ridice,tak sem to auto zastavil,nastoupil jsem do toho auta a ono to jelo furt samo,tak jsem to auto zabrzdil,vypnul,vystoupil jsem a potom jsem znovu nastoupil,nastartoval a konecne jsem mohl ridit podle sebe.tohle auto je fakt fascinujici.tohle muzete zkusit jak prosledujete sergia morella juniora,jak pronasledujete sergia morella aji to muzete zkusit v prvni urovni.

smrt umeni

(roman, 12. 9. 2015 11:10)

jak jdete z paulieho bytu ke dverim,tak nechodte na schody!jdete pomalu na levo k zabradlim,ale dotykejtese zdi!preskocte zabradli a jste venku a muzete projit aji domy.ale nechodte na schody,jinak se vam nacte dalsi mise!

volebni kampan

(roman, 12. 9. 2015 10:47)

z veze stareho vezeni muzete sniperkou ostrelit zelene auto lassiter to vybije 4/10 naboju a potom ty dve ochranky,mate tedy 6/10 naboju.pred modrymy vratami jsem nechal svy auto a mohl jsem pres vrata nastoupit do auta a tak jsem byl venku.sestrelil jsem brokovkou ctyri auta a sel jsem dozadu.na tym ostruvku za kermi stal chlap tak jsem ho odstrelil.zbylo vam celkem 7/10 naboju.tahle uroven je nejtezsi a zaroven nejlepsi uroven ze vsech.

melouch

(roman, 12. 9. 2015 8:37)

jak s pauliem jdete poprvni do banky,tak nekoho vydelejte z auta a kdyz nekdo bude mit palku nebo pistol revolver,tak je zabijte a vemte si tu palku a revolver,jste v bance a musite prvne zabit poldy,takze se musite naprahnout na maximum a potom prastit palkou a potom muzete strilet na lidi a zabijet je.muzete se dostat po jednom kresle a preskocit zed a dostat se za pult.vsiml jsem si v bance ze je tam pan prokurator,tak ho taky zabte

kdy muzu zabit svi nepratele

(roman, 12. 9. 2015 7:57)

salieri-vsechno nejlepsi/frank-omerta/sebe-navsteva lepsi spolecnosti/paulie-smetanka,melouch/sam-smetanka,smrt umeni/luigi-smetanka/vincenzo-jen tak pro radost/ralph-smetanka/lucas berthone-smrt umeni/sara-sara

coura-hotel corleone

(roman, 12. 9. 2015 7:46)

kdyz na zacatku co nejrychleji strelire,tak v 2.patre budou na vas strilet policajti s thompsanama

kunc.ro8@seznam.cz

(Roman Kunc, 18. 2. 2015 8:52)

Když v BASTARD SE ŠTĚSTÍM honím Sergia Morella v zeleným Lassiteru,tak jsem auto zastavil,viděl jsem ho z auta,vzal jsem si pumpovku,střelil jsem a byl mrtví,pronásledoval jsem dál auto.Byl jsem v přístavu a v jednom hangáru se tam objevil a zase jsem ho musel zabít!

všemi zbraněmi

(brkkkkkkkk, 30. 11. 2011 13:09)

Jestli chcete aby Tommy mířil na Franka thompsonem,tak jakmile se v 10 misi dostanete k Frankovi a máte třeba ten thompson tak až vám bude obrazovka zčernávat na scénku,tak rychle zmáčkněte Backspace, spustí se scénka a Tommy míří na Franka thompsonem i ve scénce! A ani nemá v rukou luparu! Takhle to jde se všemi zbraněmi.

krádež auta

(brkkkkkkkk, 30. 11. 2011 12:47)

Počkejte si až někdo vystoupí z auta a chvíli čekejte,zachvilku tam přijde někdo úplně jiný a auto prostě vezme a odjede s ním!

Kde se nachadzejí schované bouraky ??????

(Denis, 7. 7. 2011 12:40)

Takže první je v central Island Bruno speedster 851 v jízde rudý
Druhej je v Doow towne Laister Apolion v jízde pri kostele
tretí je central Island taky Bruno ale když dete z mostu do ľava prava.
volební kampan

(Petr Janiska, 17. 2. 2010 15:14)

V volební kampani Jsou psi a když na hodíte granát tak jim upadne hlava a můžete si vzít jako ZBRANˇ...

Re: volební kampan

(stryko Fedor, 24. 5. 2011 23:27)

A skade asi zoberem granát, čo si ho z prsta vycucám? Chytrák, napíšeš bulovinu, ked nemáš mat odkade granát.

TIP

(TRYK, 16. 4. 2011 22:28)

V MISI SKVELÍ OBCHOD NA KONCI PŘÍJDOU K SALIERIMU TOM A PAULIE A NA STOLE JE LAHEV S NÁPISEM BRNO!!!!!!!

ALEN

(DAJA, 16. 4. 2011 22:24)

VIM O PÁR TRYKÁCH TREBA NA ZAČÁTKU MISE UPRCHLÍK JE TA PENEZĚNKA S PENĚZI A JE TA 2 STOVKA